Свіжі ідеї для інтер'єру спальні 2019

 

Створення унікального інтер'єру в спальній кімнаті з використанням фотошпалер.

 

Як перетворити спальню, за допомогою шпалер?

Дизайнери компанії Еко Шпалери розкривають секрети стильного дизайну.
 
  Інтер'єр спальні підвищує якість відпочинку. Спальня - особливе місце в будинку. У цій кімнаті людина розслабляється і відпочиває. Тому декор спальні повинен бути підібраний гармонійно. Фахівці компанії Еко Шпалери розповіли, як створити стильний дизайн інтер'єру для спальної кімнати.

Декор спальні і колір

фотошпалери на стіну 3д дерева кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніПсихологи відзначають, що крім кількості відпочинку, важливо і його якість. Інтер'єр впливає на психологічний стан людини. Не просто так для спальні рекомендують вибирати декор для спальної кімнати в пастельних тонах.

Однак все люди різні і для різних характерів підходить різний декор. Наприклад, чоловіки віддають перевагу строгий, але стильний дизайн в дусі мінімалізму. У той же час, жінки комфортно себе почувають в затишних і розслаблюючих приміщеннях в дусі Провансу або стилі Шеббі-шик. Пастельні тони рекомендують людям, які працюють в напруженій обстановці. Спальня в яскравих тонах, навпаки, підійде пристрасним і творчим людям.

Стиль і колір декору в спальні

  Крім того, на вибір декору для спальної кімнати залежить від розміру приміщення. Просторі приміщення відкривають безліч можливостей для творчості. Можна експериментувати з дизайном, вибираючи різні елементи. Вибираючи декор для стін в спальній кімнаті невеликих розмірів, навпаки, потрібно проявляти обережність. Зайвий декор стін може візуально зменшити кімнату. Тому для маленьких кімнат часто вибирають однотонні шпалери. Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що візуально розширити межі маленької спальної кімнати можна за допомогою фотошпалер із зображенням природи. Дизайнери пропонують, часом несподівані ідеї для декору, наприклад оформлення стелі в кімнаті фотошпалерами, стилізованими під зоряне небо.

Що потрібно враховувати при оформленні інтер'єру спальні

фотошпалери 3д фігури на стіну Кулі перлового кольору кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніВажливим нюансом є планування спальні. У нових будинках часто використовують нестандартне планування, а саме:
• закруглені стіни;
• непропорційні стіни;
• кількість вікон;
• наявність ніш або еркера.

Ці параметри визначають розташування меблів і акцентів в інтер'єрі. Якщо звернути увагу на свіжі ідеї для декору спальні, то можна побачити, що ніші в стінах часто оформляють фотошпалерами. Тренд на фотошпалери в інтер'єрі спальні утримується багато років. З їх допомогою дизайнери розставляють акценти в інтер'єрі і коригують планування кімнати.

Акценти за допомогою декору

  Існує кілька підходів до декору для спальної кімнати:
• акцент на місці для сну;
• акцент на протилежній стіні;
• акцент на бічній стіні.

фотошпалери 3д композиції на стіну Білі маки з кільцями кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніВ якості основи вибирають розташування ліжка. Стіна над нею вважається центральною і її оформляють фотошпалерами, немов продовжуючи узголів'я ліжка. У цьому випадку зображення на фотошпалерах може бути будь-яким і залежить суто від стилю інтер'єру. Наприклад для оформлення спальні в стилі хай-тек при такому підході можуть бути використані фотошпалери із зображенням міста. Для спальні в стилі прованс або в класичному стилі підійде декор для стін із зображеннями природи.

Якщо акцент роблять на протилежній стіні, найкраще вибирати такий декор, на який буде приємно дивитися з ранку. Наприклад, якщо людина любить Париж, він буде отримувати задоволення від фотошпалер із зображенням Ейфелевої вежі.

  Для акценту на бічній стіні найкраще використовувати контрастні фотошпалери, які стануть яскравою плямою в інтер'єрі. Наприклад, з абстрактними зображеннями або фотошпалери Арт.

Поєднувати фотошпалери найкраще з однотонними квітами. Зараз є дуже модними фотошпалери в стилі еко, які можуть підійти практично до будь-якого стилю.

Вибрати фотошпалери можна в каталозі компанії Еко Шпалери.

Підпишись на наш Telegram та Twitter . Надсилаємо тільки краще!