Стиль кантрі - сільський затишок в міській квартирі

 

  Альтернативна назва стилю кантрі - сільський, оскільки в цьому стилі запозичені елементи селянського побуту - різьблені меблі, велика кількість приємних дрібниць, які формують домашній затишок. Інтер'єр в стилі кантрі цінують люди, яким подобається зручність і комфорт.

Основні риси стилю кантрі

  Коротко сільський стиль можна охарактеризувати двома особливостями: поєднання елементів повсякденного побуту з естетикою національного колориту. Всі елементи обстановки в стилі кантрі покликані нагадати про тепло домашнього вогнища, навколо якого коли збиралася вся родина. Тому стиль кантрі можна назвати самим екологічним і затишним.

фотошпалери в стилі кантрі кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Сільському способу життя чужа навмисна розкіш. Тут будуть недоречні позолота, антикваріат або високотехнологічні шедеври. Замість них - прості дерев'яні меблі, ковані елементи і милий домашній текстиль.

  Зрозуміло, в умовах міської квартири створити справжнє вогнище або камін складніше. Однак з цим завданням легко впораються фотошпалери. Використовуючи фотошпалери, ви можете створити в приміщенні камін, гарний вид на природу, або привнести в інтер'єр національний колорит.

Національні мотиви в стилі кантрі

  Стиль кантрі в різних країнах має безліч ознак, обумовлених історією народу і особливостями його побуту. Адже дослівно «country» перекладається як країна. Наприклад, скандинавський стиль і прованс, про які ми писали раніше, є локальними різновидами сільського стилю. Тому створюючи інтер'єр в стилі кантрі, варто враховувати національні особливості.

фотошпалери кантрі кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині
  Наприклад, національною гордістю Шотландії є тартана - картата тканина. За її кольором і розміром клітини шотландці можуть визначити, з якої місцевості походить людина. Тому оформляючи інтер'єр в стилі кантрі з шотландськими мотивами, можна використовувати картаті фотошпалери, фіранки, пледи і подушки з тартани.
  Національною особливістю України вважається вишиванка. Тому оформляючи інтер'єр в українському стилі, можна поклеїти фотошпалери з вишивкою, золотистими полями, або українськими пам'ятками.
  Найбільше на формування етнічних особливостей різних країн надали іспанська, французька та східна культури. Це пов'язано з періодом інтенсивної колонізації. Поступово ці культури настільки тісно сплелися з місцевим колоритом.
  Тому бажаючи підкреслити культуру якоїсь окремої країни, можна використовувати фотошпалери з орнаментами або національною атрибутикою. Наприклад, для інтер'єру з іспанськими мотивами можна використовувати розширююч
і простір фотошпалери із середньовічними вуличками або красивим внутрішнім двориком. Або фотошпалери із зображенням кориди.фотошпалери прованс для стін кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині
  Бажаючи підкреслити мексиканський колорит, можна використовувати фотошпалери орнаменти з геометричними візерунками, або панораму вежі часів культури майя.

Які фотошпалери вибрати для стилю кантрі

  Вітальню в стилі кантрі можуть прикрасити фотошпалери, на яких зображені середньовічні міста або природа, національна атрибутика або просто фотошпалери з картинами. Гарним доповненням виявляться старовинні карти, 3Д-шпалери з вогнем, або фотографії, на яких зображений камін.
  Для кухні в стилі кантрі підійдуть фотошпалери, на яких зображена природа, красиві види або зображення справжнього вогнища.
  Для спальні в сільському стилі можна вибрати фотошпалери з панорамою. Наприклад, красивий вид на гори або лісове озеро, або квітковий луг.
  Якщо у вас виникають питання, ви можете їх задати в нашій групі.