Ремонт ванної кімнати у 2020 році


Поради по ремонту ванної кімнати з використанням фотошпалер


   Раніше ремонт у ванній з використанням шпалер здавався неможливим. Останні роки показали, що можливо все. І використовувати шпалери у ванній кімнаті не просто можна, а потрібно. Фахівці компанії Eco Oboi дали кілька корисних порад.

  Ремонт у ванній кімнаті роблять рідше, ніж в інших приміщеннях. На стіни обробку впливають:
• Висока вологість;
• Висока температура;
• Хімічні речовини.


  Такі умови призводять до появи цвілі. Через це використання будь-яких матеріалів, за винятком керамічної плитки, здавалося немислимим. Зараз всі ці недоліки можна нівелювати завдяки появі вологостійких матеріалів.

 

Ремонт ванної з використанням шпалер

 

фотошпалери квіти на стіну квіточки на каменях кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  Оновити дизайн ванної кімнати у 2020 році за допомогою шпалер простіше і дешевше, ніж з використанням плитки. Облицювання стін плиткою - дорога і трудомістка робота яка не завжди себе виправдовує.

 

  Обстановка має властивість набридати. Психологи рекомендують оновлювати інтер'єр кожні 5 років. За допомогою шпалер ремонт квартири і ванної кімнати можна робити самостійно в будь-який час.

 

  Шпалери мають кілька незаперечних переваг перед плиткою:
• Простота нанесення;
• Багатий вибір малюнків;
• Простий догляд;
• Економія коштів.

 

  Для маленьких приміщень оптимальний варіант - фотошпалери, тому що вони можуть візуально збільшити простір, що позитивно відіб'ється на настрої. З їх допомогою можна створити ілюзію присутності на сонячному пляжі або на дні океану, серед його мешканців. Чим просторіше приміщення, тим більше можливостей для дизайну.

 

Які шпалери вибрати для ванної кімнати

 

фотошпалери квіти на стіну фіолетова орхідея кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині. Для санвузла вкрай важлива стійкість до вологи. Фахівці компанії Есо Шпалери відзначають, що для ремонту в санвузлі підходять:
• акрилові;
• вінілові;
• скловолокнисті;
• самоклеючі.
Зупинимося на кожному з варіантів подробней.

Акрилові

  Ці шпалери отримують шляхом нанесення полімеру на папір, завдяки чому матеріал пропускає повітря. Акрилові шпалери мають рельєфну поверхню. Тому відповідний варіант для просторої ванної кімнати. Для догляду за акриловими шпалерами досить вологого прибирання сухою серветкою або тканиною.

Вінілові

  Ці шпалери мають клейову основу і вінілову поверхню. Тому відмінно відштовхують вологу і не схильні до деформації. Ще однією перевагою цього матеріалу є їх екологічна чистота. Якщо вам потрібні екобоі - вінілові шпалери відмінно підійдуть для цієї мети. З ними ремонт ванної кімнати сильно спроститься. Для догляду не потрібно ніяких коштів.

Скловолоконні

  Скловолоконні полотна мають мінеральну основу і дуже щільну структуру, які не залишають шансів для розмноження грибків і бактерій. Це практично ідеальні водостійкі фотошпалери для ванної кімнати.

Самоклеючі

  Бюджетний варіант вінілових шпалер. Їх основа просякнута клеєм, тому для їх нанесення на стіну досить намочити клейову сторону. Недоліком таких шпалер є їх товщина, можуть бути видні дефекти стін. Такі шпалери використовують коли ремонт ванної кімнати добігає кінця і стіни вже вирівняли.

  При виборі шпалер потрібно враховувати загальний стиль інтер'єру, планування та освітлення ванної. Для маленької ванної краще використовувати світлі кольори.


Фотошпалери для ванної кімнати

фотошпалери на стіну квіти плюмерія кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині Якщо ви не знаєте, як зробити ремонт у ванній у 2019 - фотошпалери найдоступніший варіант. Завдяки зображенням на полотнах, ви отримуєте універсальний дизайн.

 

  Вибір зображення залежить від ваших уподобань. Зараз модні шпалери в стилі еко, в яких обігрується природа, красиві місця або морські пейзажі.

 

  Шпалери в стилі еко виготовляють з екологічно безпечних матеріалів. Однак можливе виготовлення фотошпалер на замовлення, з використанням фотографій. Фотошпалери клеять на стіни і стелю. Оптимальний варіант - поєднувати фотобоі з контрастним однотонним фоном.


Де замовити фотошпалери для ванної кімнати?

   Замовити водостійкі фотошпалери для ванної кімнати можна в нашому інтернет магазині «Еко Шпалери» - ecooboi.com.ua

  Ти читаєш наш Telegram та Twitter ? Ні? Підписуйся.