Простий дизайн великої кухні в 2020 році

 

  Простий дизайн великої кухні в 2020 році - стильно і екологічно. Щороку привносить в дизайн інтер'єру свої новинки. У цій статті ви познайомитеся з модними тенденціями в дизайні кухонь цього року.
 

фотошпалери для великої кухні екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Останні роки ознаменувалися тенденцією турботи про екологію. Світ поступово відмовляється від пластику, синтетичних тканин та інших штучних матеріалів. Тому не дивно, що ці тенденції відбилися і на дизайні інтер'єру. У моді такі матеріали як шпалери, плитка і текстиль.

Модні тенденції в дизайні кухні

  З моди поступово виходять високотехнологічні стилі, такі як техно і хай-тек, поступаючись місцем скандинавському простому і затишному побуті, самобутнього кантрі і іншим більш традиційним стилям. Щоб оновити інтер'єр, переклеїти шпалери найпростіше. При цьому шпалери - це самий екологічний оздоблювальний матеріал, адже вони виготовляються з деревини.
 
  Якщо говорити про дизайн кухні, то в моду увійшло зонування простору, при якому обідню зону оформлюють за допомогою шпалер, а фартух - плиткою. Саме обідня зона і виступає основним полем для експериментів з дизайном.

Які шпалери для кухні вибрати?

  Оскільки кухня - це цілісний простір, вибирати шпалери для неї слід виходячи з стилістики інтер'єру, але з огляду на модні тенденції. Можна виділити кілька основних тенденцій:

  • еклектика;
  • Чітка геометрія;
  • Базова колірна гамма.

Еклектика в інтер'єрі кухні

  Одним з ноу-хау в дизайні інтер'єру є еклектика. Поєднання сучасних матеріалів з предметами з бабусиної скрині. Наприклад, багато фотографій дизайну кухні показують, що в моді матеріали під старовину, вантажні шпалери, дерев'яні меблі та інші елементи обстановки.

 

  Тому вибирати шпалери для кухні стоїть за принципом «від противного»: до старовинного стилю підбирати сучасні шпалери і навпаки. Наприклад, оновити кухню в стилі хай-тек можуть шпалери, на яких зображені їжа і напої в стилі ретро, ​​а приміщення в стилі прованс - прикрасять шпалери з квітами або геометричні фігури.

Чітка геометрія малюнка в кухні

 фотошпалери в більшу кухню кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині У моді мінімалізм і чіткі форми. В основному це стосується декору і меблів. Наприклад, меблі із суворим дизайном і однотонні стіни.

 

  Тому в дизайні допустимо лише один яскравий акцент - на стіні. При такому підході шпалери для кухні варто вибирати з нарочито сміливими малюнками, наприклад яскравими літаками або будинками. Поєднання яскравих деталей зі стриманою обстановкою дозволить зробити кухню стильною. Для створення декоративних ефектів на стінах можна поклеїти 3д-шпалери.

Кольорова гама в великій кухні

  Кислотні тони в інтер'єрі поступово відходять на другий план. У дизайні інтер'єру 2020 року переважають благородні насичені тони, такі як бежевий, коричневий або кавовий, смарагдовий або бордовий.

Як вибрати шпалери для кухні по стилю інтер'єру

  Для кухні в класичному стилі можна сміливо вибирати будь-які шпалери. Безпрограшний варіант для такого інтер'єру - шпалери з квітами або геометричні візерунки.фотошпалери для стін великої кухні кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині
 
  В кухню, оформлену в стилі кантрі, можна поклеїти шпалери з квітами, їжею і напоями, рослинами і 3д-візерунками.
 
  Для кухні в стилі модерн або хай-тек підійдуть шпалери із зображеннями, стилізованими під старовину, креативні малюнки і постери.

 

  Дотримуючись цих простих порад, ви зможете створити сучасну і стильну кухню.
 
  Вибрати шпалери на будь-який смак ви можете на нашому сайті.

  Питання: Чи можна клеїти шпалери приміщенні, оформленому в стилі лофт?
  Відповідь: Для стилю лофт можна підібрати сучасні шпалери, які стилізовані під різні поверхні або малюнки. Наприклад, під грифельну дошку з вінтажними зображеннями.
 
  Якщо у вас виникають питання, задавайте їх нашим фахівцям.