Дизайн передпокою в сучасному стилі


Квартира починається з передпокою. Саме передпокій справляє перше враження про власників. У будинках типової споруди були маленькі й вузькі коридори. В таких умовах створити стильний інтер'єр прихожей складно, але можна. Фахівці компанії Еко Шпалери поділилися свіжими ідеями дизайну передпокою.


Складнощі при створенні дизайну передпокою

   При плануванні інтер'єру передпокою, люди стикаються з проблемами, обумовленими розміром приміщення. Найпоширеніші варіанти планування передпокою - це коридор і квадрат. Причому розмір приміщення становить всього 2-3м². Головна складність при створенні дизайну прихожей полягає в тому, що невеликій площі потрібно розмістити меблі, предмети гардероба і залишити місце для проходу.


   Раніше коридор просто обклеювали шпалерами, але підходи у 2019 році дозволяють не просто створити стильне оформлення прихожей, але і виправити недоліки приміщення.


фотошпалери природа на стіну світанок в каньйоні і озеро кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніПри оформленні прихожей потрібно враховувати:
• розмір приміщення;
• розташування кімнат;
• висоту стель.
• розташування джерел світла.


Розташування дверних прорізів і висота стель допомагають визначити, де буде розташовуватися меблі. У цьому питанні необхідно враховувати, в який бік будуть відкриватися двері. Найпростіший спосіб - поставити в передпокої шафа-купе з вбудованим дзеркалом або використовувати декоративні елементи.


Для оформлення використовують такий декор:
• дзеркала;
• декоративне підсвічування;
• модульну систему.

фотошпалери фреска на стіну ставок з лататтям кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині

Дизайн передпокою в сучасному стилі передбачає, що приміщення буде не тільки стильним, але і багатофункціональним, тому кожен квадратний сантиметр площі повинен бути використаний по максимуму.


Наприклад, верхній одяг і взуття, можуть бути зберігатися в шафі-купе, а на стінах можуть бути встановлені світильники або декоративні полки.

Світильники в поєднанні зі світлими шпалерами або дзеркалами можуть розсунути межі приміщення.

 


Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що за допомогою шпалер можна:
• візуально збільшити приміщення;
• створити яскравий акцент;
• виділити функціональні зони.
• додати світла.
Комбінуючи різні підходи, можна кардинально змінити на краще не тільки передпокій, але і всю квартиру.


Який стиль вибрати для оформлення передпокою

   Якщо ви не знаєте, який дизайн прихожей вибрати можна звернутися до фотографій вже готових проектів в інтернеті. Якщо вам сподобається якась передпокій, фото схожого інтер'єру можна взяти за основу для ремонту своєї квартири. Сучасний інтер'єрний дизайн у 2019 році пропонує безліч сучасних стилів. Наприклад, стильні передпокої фото представлені нижче.


Сучасні стилі в дизайні передпокою

   Для стилю лофт характерна обробка стін цеглою або штукатуркою, використання хромованою меблів. Передпокій в стилі лофт може бути оформлена декоративними фотобоямі під цеглу або камінь.
Стиль хай-тек відрізняють лаконічні строгі лінії з мінімальним використанням декору. Оформлення передпокою в цьому стилі має бути всього з одним яскравим акцентом. Для цього можна використовувати фотошпалери з графічним абстрактним зображенням або панорамою мегаполіса.


фотошпалери квіти на стіну гербери акварель кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніОсновна риса стилю модерн - використання плавних ліній і квіткових мотивів. У цьому стилі натуральні матеріали поєднують з сучасними технологіями. Передпокій в стилі модерн може бути прикрашена фотошпалерами з зображенням рослин.
Стиль ар-нуво є одним з течій модерну, з елементами історичних мотивів. Для оформлення прихожей в цьому стилі підійдуть фотошпалери із зображеннями у силі арт.
Стиль еко має на увазі використання натуральних матеріалів. Коридор в стилі еко-може бути оформлений фотошпалерами з природними пейзажами.


Фотошпалери на будь-який смак можна вибрати на  сайті компанії Еко Шпалери.

Ви ще не читаєте наш Telegram та Twitter ? А дарма! Підписуйтесь!