Як зробити ремонт в однокімнатній квартирі - Прості поради


 Дизайнери компанії Еко Шпалери розкривають секрети створення затишного простору!


   Ремонт в однокімнатній квартирі надає великий простір для втілення дизайнерських ідей. З одного боку, одиничка - це оптимальний варіант житла для самостійного людини, з іншого - таке планування теж не позбавлена ​​недоліків. Головна проблема однокімнатних квартир - це розмір.

 

  Дизайнерам доводиться поєднувати відразу безліч функціональних зон в рамках одного або двох приміщень. Для них це стає викликом.

Особливості планування однокімнатних квартир

 

    Плануючи ремонт в однокімнатній квартирі, слід починати з особливостей планування. Від цього буде залежати вибір стилю. У 2019 році на ринку можна зустріти кілька типів планування однокімнатних квартир. Це залежить від типу будинку. Їх декілька:


фотошпалери на стіну фон з рожевими квітами кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині● квартири типової будівлі;
● переплановані квартири-студії;
● переобладнані квартири-студії.

 

 У квартирах типової будівлі житловий простір і кухня знаходяться в окремих приміщеннях.
 

 Переплановані квартири є приміщення в будинках типової споруди з об'єднаною кухнею і житловою кімнатою, в яких прибрали міжкімнатну перегородку.
 

 Переобладнані квартири є однушки студійного формату, утворені в результаті перепланування старих гуртожитків, офісних і промислових будівель. Їх відрізняє маленька площа. Кухня в квартирах такого формату може бути відсутнім.

Планування дизайну однушки

При плануванні інтер'єру у всіх перерахованих випадках застосовуються різні підходи. Найпростіше робити ремонт в однокімнатній квартирі типової будівлі. В цьому випадку житлове приміщення і кухню можна оформити в різних стилях, а саме житловий простір - розділити на різні зони за допомогою декору.
 

 При ремонті однушки студійного формату це завдання ускладнюється. Проти дизайнера працюють маленька площа і відсутність перегородок. Дизайн однушки такого формату роблять єдиним для всього приміщення. Вирішити цю проблему легко, використовуючи для ремонту фотошпалери.

Фотошпалери при ремонті однушки

 

фотошпалери на стіну кульбаба мінімалізм кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині Цьому є просте пояснення - фотошпалери це практично готове дизайнерське рішення інтер'єру однушки. З їх допомогою можна розставити акценти і виділити важливі зони, а також візуально збільшити простір квартири.

  Наприклад, підкреслити гостьову зону і відобразити характер господаря, люблячого музику можна фотошпалерами з зображенням нот, музичних інструментів або фотографією виконавця.
 

  Якщо звернути увагу на ідеї для ремонту однокімнатної квартири студійного формату у 2019 році, то можна помітити, тут популярні інтер'єри маленької квартири в стилі лофт, хайтек, еко або Арт.
 

 

  Для однушки типового планування підходять більш традиційні стилі, такі як модерн і класицизм і кантрі. Причому різні зони можна оформляти в різних стилях. Наприклад, розділити гостьову і спальну зону перегородкою і підібрати контрастні фотошпалери.

Як вибрати фотошпалери

 

   При виборі зони для поклейки фотошпалер потрібно враховувати:
● розташування вікон;
● розташування джерел освітлення.


фотошпалери море на стіну човен в блакитний лагуні кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що фотошпалери для однокімнатної квартири потрібно вибирати за принципом контрасту.

 

  При такому підході за основу беруть зображення на полотні. Його компонують з одним з колірних відтінків, які входять в палітру головного зображення. Вибір відтінків від індивідуальних переваг.

 

  Якщо ви хочете зробити всього лише косметичний ремонт, то шпалери для однушки варто вибирати в кольоровій гамі обстановки квартири.
 

 Якщо меблі і фіранки витримані в нейтральних тонах, то можна віддати перевагу фотошпалерами в стилі еко, на яких зображена природа або тварини.
 

 Якщо ви не знаєте, який ремонт однокімнатної квартири зробити фото готових дизайнів інтер'єру можуть стати для вас хорошою підмогою.


Вибрати фотошпалери на будь-який смак можна на  сайті компанії Еко Шпалери.

Ви вже читаєте наш Telegram та Twitter ?Підписуйтесь!