Як вибрати якісні шпалери для дому


  Вибрати якісні шпалери для дому насправді дуже просто. У цій статті фахівці фабрики домашнього декору Еко Обої розкажуть, на що варто звернути увагу при виборі шпалер.


  Переклеїти шпалери - найдоступніший спосіб оновити інтер'єр. Вважається, що шпалери не довговічний матеріал. Однак цей стереотип відноситься до того часу, коли в продажу можна було знайти тільки паперові шпалери. Зараз все змінилося і ринок може запропонувати широкий вибір шпалер з різних матеріалів. Тому якісні обої здатні привабливо виглядати і радувати мешканців будинку десятиліттями. У цій статті ми розповімо, як вибрати якісні шпалери.


Від чого залежить якість шпалер

фотообої з квітами кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Основними критеріями, що визначають якість шпалер є щільність і тип матеріалу. Чим вище щільність - тим краще, а шпалери на флизелиновій основі по праву вважаються найбільш оптимальним варіантом. Шпалери з високою щільністю легко перекривають косметичні дефекти стін, такі як тріщини або нерівності. Мають високу світлостійкість, до механічного впливу і вологи.


Найпоширеніші види шпалер

• Паперові - найекономніший варіант шпалер. Паперові шпалери мають низьку щільність матеріалу. Не можуть приховати нерівності стін і підходять тільки для поклейки на підготовлених поверхнях. Термін експлуатації паперових обоїв становить 3-5 років.
• Флізелінові - мають високу щільність і мають водовідштовхувальні властивості. Завдяки своїй основі, ф
лізелінові обої легко приховують недоліки стін і підходять для використання на будь-якій поверхні. Флізелінові шпалери можуть прослужити не втрачаючи привабливості до 10 років.
• Вінілові - володіють найвищою щільністю серед шпалер. Підходять для використання в будь-яких приміщеннях і на будь-яких поверхнях. Середній термін експлуатації вінілових шпалер становить близько 10 років. Однак якщо ви не володієте навичками поклейки, впоратися з вініловими шпалерами буде не просто. Поклеїти їх набагато складніше ніж ф
лізелінові.
• Текстильні - шпалери на основі тканини. Найдорожчий і примхливий тип шпалер. Ці шпалери привабливо виглядають, але складні у догляді. Термін служби текстильних шпалер може досягати 20 років. Справитися з поклейкой таких шпалер зможе тільки 
фахівець що має досвід.


Екологічна безпека

фотошпалери 3д кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Коли справа стосується оформлення інтер'єру, екологічність стає одним з найважливіших параметрів, оскільки мова йде про здоров'я. Перевагою в цьому питанні мають флізелінові шпалери. У цьому пункті важливі не тільки матеріали, але і спосіб друку. Найекологічнішою вважається латексний друк, друк фарбами на водній основі без застосування хімічних закріплювачів.


Від чого залежить довговічність шпалер

  Термін експлуатації шпалер залежить від багатьох факторів. Навіть частота і ретельність проведення прибирання може відбитися на зовнішніх вигляді матеріалу. Основними ворогами шпалер є висока вологість і вплив прямих сонячних променів і звичайно ж механічні пошкодження.


Влагостійкість

  Під впливом підвищеної вологості паперові шпалери легко можуть відстати від стін. З цієї причини паперові шпалери бажано клеїти тільки в таких місцях як вітальня або спальня. Стійкість шпалер до води залежить від щільності матеріалу. Вода не страшна флізеліновим та вініловим шпалер. Їх навіть клеять в таких приміщеннях як кухня і ванна.


Кольоростійкість

фотошпалери в дитячу кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Другим фактором є сонячне світло. Через ультрафіолетового впливу фарби на шпалерах з часом можуть потьмяніти. Ступінь светостойкости зазвичай вказується на упаковці зображенням сонця і знаком «+» всередині. Чим вище світлостійкість, тим більше універсальні шпалери. Наприклад, шпалери з високою кольороствйкостю можна клеїти в приміщеннях, вікна яких виходять на сонячну сторону.


Простота поклейки

  Від простоти поклейки залежить весь подальший термін експлуатації шпалер. Складна поклейка може погіршити зовнішній вигляд і скоротити термін експлуатації шпалер. Таке часто відбувається з паперовими шпалерами, якщо клеїти їх на непідготовленого поверхню. Флізелінові шпалери клеїти простіше, оскільки нижній шар цих матеріалів більш щільний і краще підготовлений до поклейки. Крім того, висока щільність матеріалу забезпечує хороше зчеплення з поверхнею стіни.
З огляду на моменти, ви легко зможете підібрати якісні шпалери для дому та створите незабутній інтер'єр на довгі роки!
У разі виникнення питань, пишіть нашим фахівцям! Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.