Як створити незабутній інтер'єр в кафе, ресторані, або пабі

 

  Інтер'єр в кафе, барі чи ресторані задає настрій. У цій статті ми розповімо, як створити незабутній інтер'єр в кафе, ресторані або пабі з використанням фотошпалер.


фотошпалери для ресторану екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Обстановка кафе не менш важлива, ніж меню. Такі заклади відвідують щоб провести час в приємній атмосфері, щоб заручитися підтримкою ділових партнерів, відсвяткувати день народження, або влаштувати романтичне побачення.

 

  Маленька хитрість полягає в тому, що фотошпалери пробуджують апетит. За допомогою фотошпалер легко можна створити стильний інтер'єр для будь-якого закладу.

Що потрібно враховувати при створенні інтер'єру закладу

  • Концепція закладу і цільова аудиторія;
  • Планування приміщення і інженерні особливості;
  • Модні тенденції та стилістика.

  Зупинимося на кожному пункті детальніше.


  У кожного закладу повинна бути своя концепція. Особливо це властиво великим брендам, присутнім в різних країнах. Наприклад, компанія Макдоналдс стала впізнаваною завдяки своєму фірмовому стилю, який починався з вивіски і закінчувався оформленням харчової упаковки.


  Якщо ви плануєте створювати власний бренд, то можна виготовити фотошпалери з логотипом, або основними стравами з меню. Наприклад, для піцерії будуть актуальні фотошпалери в корпоративних тонах, на яких зображені їжа і напої, які подають в закладі. Після затвердження концепції можна переходити безпосередньо до інтер'єру.

фотошпалери для кафе кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Найпростіший спосіб створити стильний інтер'єр в кафе - це поклеїти фотошпалери. Планування визначає місце розміщення фотошпалер.

  Якщо заклад розташовується в маленькому приміщенні - фотошпалери візуально збільшать простір. Наприклад, фотошпалери перетворять порожню стіну в красиву панораму або вид на місто.

Які фотошпалери вибрати для кафе і ресторанів

  Найпоширеніші фотошпалери для кафе і ресторанів - це їжа і напої. Стіни можуть прикрасити страв, представлені в меню. Такі фотошпалери в кафе пробуджують апетит і сприяють розслабленню. В цьому криється маленька маркетингова хитрість.

  Оскільки приходячи в заклад, клієнт вже інтуїтивно розуміє, які страви в цьому ресторані краще замовити. Наприклад, фотошпалери для піцерії можуть бути прикрасити зображення закусок і напоїв, які подають до піци.


  Крім того, вибір фотошпалер для кафе може залежати від формату і стилістики закладу. Наприклад, зараз поширені кав'ярні в американському стилі. Щоб створити стильний інтер'єр кав'ярні, можна поклеїти фотошпалери з графіті. Для американського стилю характерно оформлення закладів постерами і різними графічними написами. Такі фотошпалери можна використовувати і в пабі.


  Для кафе, оформленому у французькому або італійському стилі підійдуть фотошпалери, на яких зображені міста і архітектура. Такі фотошпалери в кафе зможуть перенести відвідувачів на вулиці Лондона або Парижа, або стіну може прикрасити панорама сучасного мегаполісу.

фотошпалери для бару для стін кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

 

Як оформити інтер'єр бару або пабу

  Якщо вам потрібно оформити інтер'єр бару або пабу, варто звернути увагу на основну тему закладу. Наприклад в спортивний бар фотошпалери варто вибирати з зображеннями, присвяченими спортивним рекордам і перемог.

 

  Для таких закладів підійдуть фотошпалери з графіті або постерами, які зображують різних гравців, написами і гаслами. Для пабів характерна стилістика початку XX століття. Тому фотошпалери в паб можна вибирати з елементами мафіозної обстановки, ретро-знімками, або просто з видом на нічне місто.


  В інтер'єрі ресторану фотошпалери дозволяють підкреслити елегантність закладу. Оптимальні фотошпалери для ресторану - це зображення світових пам'яток або класичних картин. Тим самим ви зможете відтворити історичну обстановку і створити потрібний настрій.


  Якщо у вас виникають питання з приводу оформлення кафе чи ресторану, ви можете задати їх в нашій групі Facebook/Instagram/Twitter. Пишіть або телефонуйте нам, наші фахівці дадуть відповіді на всі ваші запитання!