Як створити стильний дизайн кухні-студії у 2020

 

  • Як створити дизайн кухні студійного формату?
  • Що важливо в створенні інтер'єру кухні?
  • Які фотошпалери підходять для кухні-студії?
  • Де замовити шпалери для кухні?
  • Якщо у вас маленька кухня-студія або квартира, ця стаття для вас.

фотошпалери арт на стіну велосипед вінтаж кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  Тренд на кухні-студії увійшов в моду багато років назад і надійно закріпився. Сьогодні в багатьох будинках можна зустріти кухні студійного формату.

  Фахівці компанії Eco-oboi розповіли, як створити дизайн кухні-студії у 2020 році. Якщо у вас маленька кухня-студія або квартира, ця стаття для вас.
 
  Планування квартир без внутрішніх перегородок почали використовувати в США майже 100 років тому. В одне приміщення об'єднали відразу кілька функціональних зон - робочу, обідню, гостьову і барну зону.

  Такий підхід дозволив вирішити відразу кілька проблем - забезпечив мешканцям квартир можливість організувати обстановку на свій смак, а заодно і створив широке поле діяльності для дизайнерів.

  Відкрите планування кухні-студії візуально розширює простір і наповнює його світлом, а також забезпечує раціональне використання площі.

  У нашій країні частіше можна зустріти кухні-студії, об'єднані з одного з житлових кімнат. Таке планування має єдиний недолік. Оскільки дизайн кухні студійного формату, організований як єдине приміщення, можлива поява запаху їжі і плям. Цю проблему можна вирішити завдяки використанню витяжки та регулярному прибиранню приміщення.

Як правильно організувати дизайн студії-кухні

  Щоб створити гармонійний інтер'єр кухні студії і правильно розподілити зони, потрібно враховувати кілька параметрів:
● Розмір приміщення;
● Розташування вікон;
● Розташування інженерних комунікацій.


  Планування приміщення і розташування інженерних комунікацій в кухні-студії визначають місцезнаходження робочої зони. Гостьову і обідню зону організують біля вікон.

  Фахівці компанії Eco-oboi відзначають, що чим менше площа приміщення, тим складніше буде проект кухні-студії, оскільки деякі зони можуть бути суміщені. Наприклад, кухня-студія в маленькій квартирі може бути оснащена трансформованими меблями, з відкидним столом або полицями, а також технікою, що вбудовується.

Зонування кухні-студіїфотошпалери природа на стіну бамбук на воді кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині

  Дизайн приміщень оформляють за допомогою зонування. Найпростіший і безпрограшний варіант зонування кухні-студії - використовувати фотошпалери. Вони можуть стати центральним елементом інтер'єру і вигідно розставити акценти.

  Стильний дизайн кухня-студія знаходить, коли елементи всіх зон поєднуються з один з одним. Фотошпалери можуть до невпізнання перетворити навіть саму звичайну кухню.

  Наприклад, фотошпалери з панорамними зображеннями краєвидів створюють візуально збільшують простір.

 

Які фотошпалери вибрати для кухні-студії

  Фотошпалери можна використовувати, як для обідньої, так і для робочої зони. Якщо ви хочете зробити акцент на робочій зоні - можете використовувати шпалери-скіналі або склошпалери. Робоча зона кухні студії, дизайн якої оформляють в одному стилі з обідньою зоною, може бути прикрашена декоративними елементами, співзвучними з фотошпалерами.


  Вибір зображення для кухні студії у 2020 році залежить від індивідуальних переваг і загального стилю приміщення. Це можуть бути фото що росширюють простірпейзажі, портрети, декоративні орнаменти, люди або красиві місця. Можливо навіть виготовлення фотобоев на замовлення, з використанням улюблених фотографій.

Створюємо дизайн кухні-студії за допомогою кольору

  Кольори для приміщень підбирають в тон фотошпалер.
  При виборі шпалер можна використовувати кілька стилістичних рішень:
● фото з однотонними фоном;
● контрастні кольори;
● яскраві акценти;
● поєднання різних фактур.


  При такому підході потрібно дотримуватися балансу за принципом: чим яскравіше зображення на фотошпалерах, тим нейтральні кольори потрібно використовувати для обробки. Дизайн кухні-студії в маленькій квартирі вимагає використання світлих відтінків, тому що насичені кольори зорово зменшують приміщення. Чим просторіше приміщення, тим більше можливостей для використання насичених відтінків.

Фотошпалери для дизайну кухніфотошпалери чорно білі на стіну гори в тумані кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині

  Вибір фотошпалер може залежати від стилю. Зараз в моді шпалери в стилі еко, які виготовляють з натуральних матеріалів. Такі фотошпалери з підійдуть для кухонь оформлених в скандинавському та канадському стилі, а також стилях кантрі і Шеббі шик.

  Кухня-студія, оформлена в стилі прованс, може гармонійно поєднуватися із фресками, зображеннями краєвидів та французьких вулиць.

  Для класичного стилю - оптимальним варіантом можуть стати еко фотообоі із зображенням картин, предметів старовини, геральдичними або квітковими орнаментами.
 
  Для стилю хай-тех підходять фотошпалери з графічними малюнками, абстракціями, 3-D ефектами і футуристичними картинами або космічними пейзажами.

Де замовити фотошпалери для кухні-студії

 Замовити шпалери для кухні-студії можна на сайті компанії Eсo-oboi.

 Ти читаєш наш Telegram та Twitter ? Ні? Підписуйся.