Як створити стильний дизайн кухні-студії у 2019

 

  • Як створити дизайн кухні студійного формату?
  • Що важливо в створенні інтер'єру кухні?
  • Які фотошпалери підходять для кухні-студії?
  • Де замовити шпалери для кухні?
  • Якщо у вас маленька кухня-студія або квартира, ця стаття для вас.

фотошпалери арт на стіну велосипед вінтаж кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніТренд на кухні-студії увійшов в моду багато років назад і надійно закріпився. Сьогодні в багатьох будинках можна зустріти кухні студійного формату. Фахівці компанії Eko-oboi розповіли, як створити дизайн кухні-студії у 2019 році. Якщо у вас маленька кухня-студія або квартира, ця стаття для вас.
 
Планування квартир без внутрішніх перегородок почали використовувати в США майже 100 років тому. В одне приміщення об'єднали відразу кілька функціональних зон - робочу, обідню, гостьову і барну зону. Такий підхід дозволив вирішити відразу кілька проблем - забезпечив мешканцям квартир можливість організувати обстановку на свій смак, а заодно і створив широке поле діяльності для дизайнерів.

Відкрите планування кухні-студії візуально розширює простір і наповнює його світлом, а також забезпечує раціональне використання площі.

У нашій країні частіше можна зустріти кухні-студії, об'єднані з одного з житлових кімнат. Таке планування має єдиний недолік. Оскільки дизайн кухні студійного формату, організований як єдине приміщення, можлива поява запаху їжі і плям. Цю проблему можна вирішити завдяки використанню витяжки та регулярному прибиранню приміщення.
 
Як правильно організувати дизайн студії-кухні
 
Щоб створити гармонійний інтер'єр кухні студії і правильно розподілити зони, потрібно враховувати кілька параметрів:
● Розмір приміщення;
● Розташування вікон;
● Розташування інженерних комунікацій.
Планування приміщення і розташування інженерних комунікацій в кухні-студії визначають місцезнаходження робочої зони. Гостьову і обідню зону організують біля вікон.

Фахівці компанії Eko-oboi відзначають, що чим менше площа приміщення, тим складніше буде проект кухні-студії, оскільки деякі зони можуть бути суміщені. Наприклад, кухня-студія в маленькій квартирі може бути оснащена трансформованими меблями, з відкидним столом або полицями, а також технікою, що вбудовується.
 
фотошпалери природа на стіну бамбук на воді кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніЗонування кухні-студії
 
Дизайн приміщень оформляють за допомогою зонування. Найпростіший і безпрограшний варіант зонування кухні-студії - використовувати фотошпалери. Вони можуть стати центральним елементом інтер'єру і вигідно розставити акценти.

Стильний дизайн кухня-студія знаходить, коли елементи всіх зон поєднуються з один з одним. Фотошпалери можуть до невпізнання перетворити навіть саму звичайну кухню. Наприклад, фотошпалери з панорамними зображеннями краєвидів створюють візуально збільшують простір.

 

Які фотошпалери вибрати для кухні-студії
 
Фотошпалери можна використовувати, як для обідньої, так і для робочої зони. Якщо ви хочете зробити акцент на робочій зоні - можете використовувати шпалери-скіналі або склошпалери. Робоча зона кухні студії, дизайн якої оформляють в одному стилі з обідньою зоною, може бути прикрашена декоративними елементами, співзвучними з фотошпалерами. Приклад кухні-студії фото з таким інтер'єром можна побачити нижче.
 
Вибір зображення для кухні студії у 2019 році залежить від індивідуальних переваг і загального стилю приміщення. Це можуть бути фото що росширюють простір
пейзажі, портрети, декоративні орнаменти, люди або красиві місця. Можливо навіть виготовлення фотобоев на замовлення, з використанням улюблених фотографій.
 
Створюємо дизайн кухні-студії за допомогою кольору
 
Кольори для приміщень підбирають в тон фотошпалер.
При виборі шпалер можна використовувати кілька стилістичних рішень:
● фото з однотонними фоном;
● контрастні кольори;
● яскраві акценти;
● поєднання різних фактур.
При такому підході потрібно дотримуватися балансу за принципом: чим яскравіше зображення на фотошпалерах, тим нейтральні кольори потрібно використовувати для обробки. Дизайн кухні-студії в маленькій квартирі вимагає використання світлих відтінків, тому що насичені кольори зорово зменшують приміщення. Чим просторіше приміщення, тим більше можливостей для використання насичених відтінків.

фотошпалери чорно білі на стіну гори в тумані кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніФотошпалери і стиль дизайн-кухні
 
Вибір фотошпалер може залежати від стилю. Зараз в моді шпалери в стилі еко, які виготовляють з натуральних матеріалів. Такі фотошпалери з підійдуть для кухонь оформлених в скандинавському та канадському стилі, а також стилях кантрі і Шеббі шик.

Кухня-студія, оформлена в стилі прованс, може гармонійно поєднуватися із фресками, зображеннями краєвидів та французьких вулиць.

Для класичного стилю - оптимальним варіантом можуть стати еко фотообоі із зображенням картин, предметів старовини, геральдичними або квітковими орнаментами.
 
Для стилю хай-тех підходять фотошпалери з графічними малюнками, абстракціями, 3-D ефектами і футуристичними картинами або космічними пейзажами.
 
Де замовити фотошпалери для кухні-студії
 Замовити шпалери для кухні-студії можна на сайті компанії Eko-oboi.

Ти читаєш наш Telegram та Twitter ? Ні? Підписуйся.