Свіжі ідеї для оформлення дитячої кімнати 2019
 

  •  Як підібрати декор для дитячої кімнати?                                                                                                 Дизайнери компанії Еко Шпалери розкривають секрети оформлення дитячої кімнати.
  •  Зібралися робити ремонт в дитячій кімнаті?                                                                                                       Варто грунтовно підійти до планування дизайну приміщення.

Особливості інтер'єру для дитячої кімнати

    фотошпалери дитячі на стіну зайчика на галявинці кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніДіти ведуть активний спосіб життя і для їх гармонійного розвитку в кімнаті повинно бути присутні кілька зон:
• зона відпочинку;
• зона для ігор;
• зона для навчання.

Зону відпочинку можна організувати біля однієї зі стін. Цю стіну можна оформити фотошпалерами.
Для ігор краще відвести місце з хорошим освітленням в одному з кутів кімнати. Якщо дитина захоплюється спортом, можна встановити шведську стінку. Для навчальної зони необхідно хороше освітлення, тому найчастіше використовують місце біля вікна.
 
У магазинах можна знайти величезний вибір меблевих гарнітурів для дитячих кімнат, в яких ліжко поєднана з письмовим столом. Тому основне завдання батьків полягає в оформленні стін. Від вибору колірної схеми буде залежати і вибір меблів.

Дитина і підбір декору для дитячої кімнати

    Індивідуальність дитини починає формуватися з дитинства. Діти старше трьох років, вже мають улюблені кольори і заняття, і можуть проявляти активний інтерес брати участь у виборі оформлення для своєї кімнати. Чим старша дитина, тим більше у нього потреб і вище запити до декору.
 Вибираючи декор дитячої кімнати у 2019 році потрібно враховувати:
• стать і вік дитини;
• кількість дітей в сім'ї;
• захоплення дитини.

Такі аспекти можуть вплинути на вибір матеріалів і меблів в цілому. Наприклад, для малюка підійдуть фотошпалери з персонажами мультфільмів або тваринами, а школяреві - припадуть до смаку більш серйозні теми. Якщо ж в родині двоє дітей, для кожного з них потрібно виділити персональну зону.

Оформлення дитячої кімнати за допомогою фотошпалер

фотошпалери дитячі на стіну дитяча карта світу кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніНайпростіше підкреслити функціональні зони і створити відповідний настрій в дитячій кімнаті можна за допомогою фотошпалер. Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що для інтер'єру дитячої кімнати у 2019 році потрібно вибирати насичені життєрадісні кольори. Це пов'язано з особливостями психологічного сприйняття дітей. Наприклад, фіолетовий колір в інтер'єрі підходить вразливим дітям, у яких добре розвинена уява. Декор для дитячої кімнати блакитного кольору, навпаки, підійде спокійним і мрійливим дітям, незалежно від статі.
 
Якщо звернути увагу на фотографії дизайну інтер'єрів дитячої кімнати, то можна помітити, що фотошпалери задають основний стиль всьому інтер'єру. Наприклад, для юного мандрівника підійдуть фотошпалери в морському стилі, із зображенням кораблів, скарбу зі скарбами або просто географічної карти. Шпалери для декору дитячої маленької принцеси можуть бути прикрашені казковим замком або персонажами з улюблених історій.

Як підібрати фотошпалери для дитячої кімнати

    Підключаючи фантазію, ви можете створити свої цікаві ідеї для дитячої кімнати. А буде ще краще, якщо залучити до процесу вибору самої дитини. Він сам може вибрати свої улюблені місця в кімнаті і зображення на фотошпалерах.

фотошпалери дитячі на стіну дерево з квітами і пташка кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніВибираючи фотошпалери в дитячу, варто враховувати кілька моментів:
• поєднання квітів;
• особливості малюнка;
• особливості фактури.

Колірна гамма шпалер повинна бути гармонійною. Від занадто яскравих кольорів очі дитини будуть уставать.Тёмних квітів в декорі дитячої краще уникати. Крім того, варто проявляти обережність при підборі малюнків. Деталі на них не повинні здаватися відразливими в темряві.

При виборі фотошпалер, важливо залишити дитині простір для творчості. Підбираючи декор для дитячої кімнати, одну стіну можна оформити миються або фотошпалерами-розмальовками.
Широкий вибір фотошпалер для дитячої кімнати ви знайдете на сайті компанії Еко Шпалери.

Підпишись на наш Telegram та Twitter . Надсилаємо тільки краще!