Дешевий ремонт стін в 2020 - 3 простих кроки

 

  Найдоступніший спосіб зробити стильний ремонт за розумні гроші - це поклеїти шпалери. Це економічний і якісний матеріал хо, з яким складно помилитися. Сучасні рулонні шпалери відрізняються високою якістю і можуть виручити в будь-якій ситуації.

фотошпалери для дешевого ремонту екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині


  Основні аргументи на користь шпалер:

  • Універсальність - шпалери можна використовувати в будь-якому приміщенні;
  • Довговічність - рулонні шпалери можуть прослужити багато років;
  • Шпалери можна клеїти самостійно;
  • Багатий вибір зображень.

Крок 1. Вибір шпалер

  Застава стильного ремонту - правильний вибір шпалер. Сучасні тенденції пропонують поєднувати рулонні шпалери з малюнком з однотонними стінами. Такий підхід допомагає правильно розставити акценти і зробити приміщення більш просторим. Вибирати рулонні шпалери можна грунтуючись на колір гамі і самому зображенні. Наприклад, на сайті Eco Oboi представлені рекомендації по колірних сполучень шпалер.
 
  Другий важливий фактор - схема поклейки шпалер. Виходячи з цієї схеми, ви зможете розрахувати необхідну кількість рулонів шпалер.


  Існує кілька варіантів клеєння шпалер:

  • повне оформлення приміщення одним типом шпалер. Раніше це був найпоширеніший варіант;
  • створення акцентної стіни з кольоровим зображенням - коли кольорові шпалери клеять на одну стіну, а інші оформляють оформляють однотонними шпалерами;
  • поєднання кольорових шпалер з однотонними до половини. При такому підході нижню частину приміщення оформляють однотонними шпалерами, а верхню - кольоровими.

Крок 2. Підготовка стін

фотошпалери для дешевого ремонту кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Поклейка шпалер починається з підготовки стін. Поверхня потрібно очистити від старих шпалер, залишків клею і газет. Залишки шпалер і газет можна видалити за допомогою мильної води і жорсткої губки. Якщо поверхню стін нерівна, і на ній є шорсткості, їх варто вирівняти за допомогою шпателя.
 
  Для того, щоб на шпалерах не утворювалися складки, поверхня стіни повинна бути рівною. Домогтися цього, можна обробивши нерівні ділянки стін цементом і шпателем.

Грунтовка

  Наступним етапом є грунтовка поверхні. Вона необхідна, щоб забезпечити хороше зчеплення шпалер з поверхнею стін. Для грунтовки можна використовувати будь-який клей для шпалер.
 
  Для цього досить нанести клейову суміш на поверхню стіни рівним шаром, і почекати, поки клей висохне. Після того, як клей повністю висох, поверхню можна вважати готовою до наклеювання шпалер.

Підготовка шпалер

  Перед поклейкою шпалер рулони шпалер необхідно розділити на необхідну кількість полотен. Розмір і кількість полотнищ повинен відповідати одній з схем, приведених вище.

фотошпалери для дешевого ремонту кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

 

  Для поклейки необхідно взяти одне полотно і нанести на нього клей, рівномірно розподіляючи його по всій довжині шпалер. Наносити клей можна за допомогою валика або малярської кисті. Клейову суміш потрібно залишити на кілька хвилин, щоб вона злегка висохла. Після цього етапу полотно можна вважати готовим до поклейки.

 

Крок 3. Поклейка шпалер

  Поклейку шпалер необхідно починати від вікна до дверей. Підготовлене полотнище підносять і прикладають до стіни, рівномірно розподіляючи його по всій висоті стіни. Після того, як полотно закріплено на стіні, по його поверхні необхідно пройтися валиком або ганчіркою.

 

  Цей етап дозволить видалити бульбашки повітря, які опинилися під шпалерами. Наступне полотнище клеїться стик в стик до першого, підбираючи зображення так, щоб не порушувати малюнок.

 

Питання: Чи можна клеїти шпалери на пофарбовану поверхню?
Відповідь: Клеїти шпалери на пофарбовану поверхню, можна якщо проявити обережність і попередньо прогрунтувати старий шар фарби.

Широкий вибір рулонних шпалер представлений в нашому інтернет-магазині.

Якщо у вас виникають питання, ви можете задати їх нашій команді через соціальні мережі.