Чорно-білі фотообої - вибір сезону 2020 року


  Чорно-білі фотошпалери - один з найпопулярніших трендів 2020 року. У цій статті дизайнери фабрики домашнього декору Еко Обої розкажуть, як вдало вписати монохромні фотошпалери в будь-який інтер'єр.


Висока популярність чорно-білих фотошпалер пояснюється їх універсальністю. Чорно-біла палітра - це один з найбільш вигідних колірних контрастів, який можна вписати в будь-яке приміщення. Білий колір робить приміщення світліше, чорний колір - допомагає правильно розставити акценти. Тому чорно-білі фотошпалери є самодостатнім елементом, який можна вдало інтегрувати в будь-який інтер'єр.


Монохромна символіка


чорно-білі фотообої кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Поєднання чорного і білого кольорів має дуже багату символіку, в якій поєдналися протилежності. Ця палітра означає єдність світла і темряви, початок і кінець, з'єднання чоловічої і жіночої половинок Інь і Янь.


Можливості чорно-білих обоїв в інтер'єрі


  Дизайнери люблять чорно-білі фотошпалери за їх високу функціональність. Чорно-білі фотообої дозволяють створювати в інтер'єрі різні оптичні ілюзії. З їх допомогою можна візуально збільшити простір в кімнаті, або відтворити складний рельєф. Якщо ви хочете оформити приміщення в класичному стилі, з багатою ліпниною, імітацією ніш в стіні або зображеннями барельєфів - досить просто поклеїти чорно-білі фотошпалери.


Як правильно поєднувати чорно-білі фотошобої

  Монохромні фотообої - це універсальне рішення, але щоб повністю розкрити потенціал цього поєднання, потрібно керуватися певними принципами. Справа в тому, що ці кольори мають протилежними властивостями. Білий колір відштовхує світло, роблячи приміщення більш світлим. Чорний колір, навпаки, - поглинає сонячні і йому властива візуально зменшувати простір. З цієї причини чорно-білі фотошпалери рекомендується використовувати в просторих приміщеннях.

фотообої ретро і чорно-білі кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Клеїти фотошпалери з чорним кольором в якості основного потрібно дуже обережно. У маленьких кімнатах чорно-білі обої варто клеїти, використовуючи в якості основного білий колір.
Компромісним варіантом можуть стати фотошпалери в сірих тонах, наприклад чорно-білі знімки в стилі ретро. Цю колірну палітру недарма назвали «найбільш французької», оскільки сірий колір може гармоніювати з усіма тонами без винятку.
  Чорно-білі фотообої можна поєднувати використовуючи принцип контрасту не тільки між двома основними кольорами, а й використовувати в поєднанні з іншими яскравими акцентами. Наприклад, один з найпопулярніших прийомів - фотошпалери в стилі чорно-білих коміксів в поєднанні з акцентом на червоному кольорі. Або футуристичний космос з акцентом на синьому або фіолетовому кольорі.


Як правильно вибрати чорно-білі фотообої


фотообої чорно-білі в стилі ретро кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Вибираючи фотошобої з чорно-білим малюнком, варто звернути увагу на стиль інтер'єру. Кожен стиль - це набір певних традиційних елементів, що сильно спрощує вибір фотошпалер. Наприклад, бажаючи підкреслити класичний стиль, можна вибрати фотошобої з вензелями і геральдичними елементами. Бажаючи зробити акцент на античних елементах, можна використовувати фотошпалери із зображенням античних статуй або декоративною ліплення. Органічно в такому інтер'єрі виглядатимуть фотошпалери-фрески.
Для сучасних стилів, таких як поп-арт або мінімалізм справжньою знахідкою виявляться фотообої з абстракціями, на яких зображені орнаменти і графічні картини.
У приміщеннях, оформлених в стилях хай-тек і лофт буду органічно виглядати фотошпалери з зображеннями мегаполісів, нічних вулиць і доріг. Справжньою знахідкою для будь-якого інтер'єру можуть стати чорно-білі фотообої 3Д, які візуально збільшують простір.


Дотримуючись цих простих порад, ви створите стильний інтер'єр з чорно-білими фотошпалерами. Великий вибір фотошпалер ви знайдете в нашому каталозі.
Якщо у вас виникають питання щодо оформлення інтер'єру фотошпалерами, ви можете задати їх нашим фахівцям!